BVH Feest 8 mei 2024

Datum: 28 jan 2024

Beste (oud-)leden van Bowling Vereniging Heerlen,

30 september 2020 bestond onze bowlingvereniging 50 jaar. En dat was zeker een feestje waard, maar helaas zette corona daar een dikke streep door. Toch vinden wij dat we stil moeten staan bij de mooie momenten die we in die 50 jaar samen hebben beleefd.
Daarom vieren we nu, 3.5 jaar later, alsnog ons 50-jarig bestaan. En dat doen we graag met jou!

Hoe het begon…
Veel van onze eerste leden kegelden in het HKB-gebouw aan de Pater Beatusstraat in Eikenderveld. Zij maakten de overstap naar het bowlen in de Hoeve De Aar. Dit was vanaf het begin de thuisbasis van onze vereniging.

Belangrijke mijlpalen
De vereniging bloeide en groeide: onze jeugdleague bestond uit wel 60 bowlers en elke dag waren er huisleagues. Ook waren er Amerikaanse teams van de AFCENT. En diverse keren werden we kampioen van Nederland. Sommigen van ons hebben in het Nederlands jeugd- en seniorenteam gespeeld. Een van onze voorzitters, Hub Haenen, is zelfs doorgedrongen tot het hoogste bestuursorgaan: voorzitter van de Nederlandse Bowling Federatie en Voorzitter van European Bowling Federation.

Het feest is op 8 mei 2024!
Op woensdag 8 mei 2024 van 19 tot 23 uur ben je van harte welkom! Heb je een partner? Ook die is welkom. We ontvangen je graag met vlaai en koffie. Daarna kunnen de voeten van de vloer!
Uiteraard zorgen we voor lekker eten, drinken en muziek! Kom naar het feest en ontmoet bowlers die net als jij deel uitmaken van de rijke geschiedenis van Bowling Vereniging Heerlen!

Place to be
Bowling en Partyhoeve de Aar
Welterlaan 45
6419 CN Heerlen
045 571 44 32

Om dit mooie feest mogelijk te maken, vragen wij een bijdrage: oud-leden € 15 en partners € 30. Voor de huidige leden is de toegang gratis. Verspilling van eten vinden wij zonde. Het is daarom belangrijk dat we weten hoeveel mensen komen.
Laat ons alsjeblieft voor 10.04.2024 via toc1995@icloud.com weten dat je komt en of je partner mee komt.
De bijdrage maak je voor 15.04.2024 over naar NL23 ABNA 0552 2176 54 op naam van Bowling Vereniging Heerlen. Vermeld daarbij je naam en of je met partner komt.

Wij kijken ernaar uit om samen met jou 53 jaar Bowling Vereniging Heerlen te vieren!

Vriendelijke groet,
Bestuur Bowling Vereniging Heerlen

Nieuws